به وبسایت پرتال جامع افق خوش آمدید

تبلیغات

مطالب این تارنما با استفاده از اسکریپت هوشمند خبرخوان افق گردآوری شده است . درصورت مشاهده محتوای نامربوط لینک مطلب را گزارش دهید .

تبلیغات


قهرمانان دومین مرحله رقابت های رنکینگ بدمینتون جوانان پسر در بوکان مشخص شدند

دومین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون رده سنی جوانان پسر کشور جام میش مرغ که از روز گذشته در سالن شهرستان بوکان از استان آذربایجان غربی آغاز شده بود امروز شنبه 27 آذرماه جاری با شناخت نفرات برتر در قسمت یکنفره و دونفره به پایان رسید.

در قسمت یکنفره محمد امین علی اکبریان از خراسان رضوی به مقام نخست دست یافت.

علیرضا کرمی از توابع تهران دوم شد و امیر حسین نورعلیان از تهران و امیر عباس میرباقری از اصفهان به مقام سوم مشترک دست یافتند.

در قسمت دونفره عرفان شرقی پور و شباهنگ عسگری از تهران به مقام نخست رسیدند و کیوان ثبوتی و مهراد خان محمدی از زنجان دوم شدند.

محمد صالح سنگتراش و محمد مهدی میرشکاری از سیستان و بلوچستان و محمد پیروت آقایی و متین محمد رحیمی از آذربایجان غربی به مقام سوم مشترک دست یافتند.

لازم به ذکر است که مراسم افتتاحیه این رقابت ها با حضور مدیر کل اداره ورزش و جوانان دکتر چمنگلی و نماینده مجلس دکتر عثمانی و فرماندار شهرستان بوکان دکتر خسروی و ابوالفضل مهاجر بختیاری نماینده و مشاور عالی فدراسیون بدمینتون و رئیس هیئت بدمینتون استان برگزار شد.

 

همچنین در پایان این رقابت ها از سوی ریاست محیط زیست شهرستان بوکان دکتر احمدی و مسئولان هیئت بدمینتون استان و ابوالفضل مهاجر مدال های نفرات برتر به آنان اهدا گردید.

 منبع این نوشته
اشتراک گذاری مطلب
تمامی حقوق این وب سایت برای گروه آواساز محفوظ است